Vážení rodiče,

přihlášeni ke stravování jsou do 7.5.2021 pouze předškolní děti, děti s odloženou školní docházkou a děti z IZS a státní správy. Všechny ostatní děti jsou ke stravování přihlášeni od 10.5.2021. Školné na 05/2021 je již také načteno. Na aktuální zůstatky kont se můžete podívat na „Strava.cz“ na modrém horním řádku. V případě mínusového zůstatku prosím o úhradu co nejdříve – děkuji.

Pokud přijde paní ředitelce jakákoliv změna ohledně provozu MŠ budeme na ni reagovat a případně se Vám stravné a školné opět odhlásí.

Stravu není možné vydávat do jídlonosičů, proto prosím o včasné odhlašování (pracovní den předem do 12:00 hod.).

Školné za 03/2021 bylo zrušeno.

Děkuji za pochopení a přeji pohodové dny.

Eva Meluzínová – vedoucí ŠJ

Vážení rodiče,

pokud plánujete cokoliv řešit ohledně stravy a školného, prosím, volejte vedoucí ŠJ na tel.č.: 731 610 265 a domluvte si schůzku.

Úředním dnem mimo prázdniny je pondělí  7:30-10:30  11:00-16:30

Ceny stravy pro všechny MŠ kterým vaříme a školné pro MŠ Nádvorní 3 na školní rok 2020/21:

Děti do 6-ti let platí 40,-/den za stravu a školné MŠ Nádvorní = 600,-/měsíc.

Děti 7-10let neplatí školné, ale platí vyšší cenu stravného 45,-/den.

Děti ze školek pro které vaříme, předškoláci, děti s odloženou školní docházkou a ty děti, které jsou od školného osvobozeni platí pouze cenu stravy.

Pokud si chcete nastavit trvalý příkaz, nastavte jej na níže uvedené průměrné částky a se splatností kolem 10. v měsíci.

Děti 3-6 let = 880,- Kč (stravné) + 600,- Kč (školné pro děti z MŠ Nádvorní) = 1.480,-Kč.

Děti 7-10 let = 990,- Kč (stravné).

ČÚ: 115-70800257/0100

Zpráva pro příjemce = příjmení a jméno Vašeho dítěte – NE rodiče

VS: zůstává stejný, novým strávníkům sdělí ŠJ po odevzdání přihlášky ke stravování

Strava pro cizí strávníky do jídlonosiče je  62,- Kč/oběd.

Odhlašování ze stravy pro děti z MŠ Nádvorní:

Vaše děti jsou ke stravování automaticky PŘIHLÁŠENY. K odhlášení z MŠ Nádvorní zvolte, prosím, pouze jednu z následujících možností:

1. www.strava.cz (jídlena č.: 4591), uživatel a heslo je stejné jako VS Vašeho dítěte. Heslo si můžete změnit sami v „Nastavení“.
  2. barevné lístečky ve vestibulu školky podle barvy třídy Vašeho dítěte
  3. sms na tel.č.: 731 610 265

Jiný způsob odhlášení není možný a nebude na něj brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Odhlášení stravy je potřeba nahlásit pracovní den předem a to do 12:00 hod.. Tzn. na pondělí je potřeba stravu odhlásit v pátek do 12:00 hod..

Veškeré informace o cenách, přihlašování, odhlašování a vyzvedávání stravy jsou uvedeny v provozním řádu ŠJ – ke stažení- viz níže.