Průzkum – vyjádření

Děkuji všem rodičům za vyjádření názoru, podstoupila jsem zřizovateli.
Zatím stále všichni čekáme na podmínky, za jakých by bylo možné otevřít (ministerstvo má dodat na konci dubna). Nicméně provoz bude určitě omezený i vzhledem k situaci, že polovina zaměstnanců spadá do rizikové skupiny. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, jak budeme schopni naplnit nastavené podmínky, jak moc bude pro nás provoz rizikový, nicméně přesto všechny paní učitelky chtějí nastoupit, protože se těší do práce a na děti. Mrzí nás, že se neuskutečnila škola v přírodě, zahradní slavnost, společné focení, besídka…na všechno jsme byli připraveni a takhle to dopadlo.
Až bude otevření školky aktuální, určitě vás budu informovat. Zatím se opatrujte, snažte se to vydržet, najděte si na všem to pozitivní a brzy na viděnou. Staňková