LYŽOVÁNÍ S LEMUREM

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.
> skupinky po 3 – 6 dětech podle věku a lyžařské úrovně
> děti vyzvedneme přímo u školky (variantu předání určí paní ředitelka – k autobusu předá rodič / vyzvedneme z MŠ), po lyžování je zavezeme ke školce a zavedeme do třídy
> lyžování od 9:00 do 11:00 v lyžařském areálu Fajtův kopec, Velké Meziříčí
> plánovaný začátek v týdnu od 3.1.2022, vždy 1x týdně po dobu 6 týdnů
> v případě zájmu je nutné se přihlásit přes naši přihlášku na webových stránkách
> cena 4760,- Kč, zahrnuje dopravu, pronájem areálu, skipas, instruktory a výuku, pitný režim, upomínkové materiály
> základní informace ke kurzu jsou k dispozici zde: www.lemur-detem.cz/tydenni-kurzy/lyzovani-pro-deti-4-7-let-ms
> přihlašování uzavřeme 30.11.2021, pokud nebude kurz naplněný dříve
Veškeré dotazy ohledně kurzu lyžování prosím směřujte na Lucii Slámovou, tel. 604 866 639, info@lemur-detem.cz , rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.