Informace pro rodiče nově nastupujících dětí a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro děti otevíráme ve čtvrtek 1. 9. 2022. Ráno děti přiveďte mezi 6,30 a 8,30 hodinou. Loučení doporučujeme omezit na minimum – viz Adaptační plán v sekci Informace rodičům, kde naleznete i ostatní informace ohledně nástupu vašich dětí do školky.

Kdo bude mít zájem seznámit se s učitelkami, ke kterým bude dítě chodit a prohlédnout si prostory své třídy, máte možnost přijít i s dětmi

v pátek 26. 8. 2022 ve 13,00 hodin.

Sejdeme se před vstupem do hlavní budovy, kde se můžete případně na cokoliv zeptat. Poté se půjdete podívat přes šatny, v nichž budou viset seznamy nově přijatých dětí. Zde si najdete svoje místo v šatně a značku, poté odejdete do své třídy, kterou si také prohlédnete a seznámíte se svými učitelkami. Touto dobou připravujeme vše pro klidný nástup vašich dětí, takže třídy ještě nebudou uklizené a finálně připravené, ale pro představu a prvotní seznámení i s prostředím to bude dostačující.