Angličtina, Sportík, Flétna

Vážení rodiče,

děkujeme Vám všem za bezproblémový a vstřícný přístup k testování dětí. Jistý diskomfort je vyvážen štěstím v očích i kladnými reakcemi dětí po návratu do MŠ /kamarádi, paní učitelky, školkové hračky i společné hry/. Tento týden jsme vynechali práci s pracovními listy, preferovali jsme společné hry dětí, /domlouvání se o hračky, ustupování, podřízení se, dodržování pravidel/, procvičení poznatků formou didaktických a pohybových her a opakování poznatků a znalostí z distanční výuky a předchozího období.

Od příštího týdne začíná opět výuka angličtiny – p. učitelka bude testovaná při příchodu. Děti, které v současnosti nemohou navštěvovat MŠ a přijdou na výuku budou též testováni při příchodu. Angličtina bude začínat v 15,00 hodin a bude trvat do 15,50 hodin.

Flétna bude též probíhat / ve stanovený den/, neboť tento kroužek navštěvují pouze předškolní děti.

Sportík opět zahajujeme  již od příštího týdne, při přízni počasí bude probíhat venku – pouze jedna skupina  a to od 13,45 – 14,30 hodin. Na sportík mohou přijít též ostatní mladší děti, /testování zajistíme, jen počítejte s časovou rezervou/. Prosíme Vás, přizpůsobte dětem oblečení.