Uzavření zelené třídy

Z rozhodnutí Krajské hygienické stanice Brno je uzavřena zelená třída od 19. 10. 2020 do odvolání.

Děti půjdou do karantény. Musí kontaktovat pediatra. Externí call centrum by vás mělo informovat. Karanténa se vypisuje na 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivním, kdy nástup do MŠ je až po potvrzeném negativním testu a bezpříznakovosti dané osoby. Pokud se testy nestihnou do 10. dne, pak nástup po 14 dnech, ale dotyčný musí být bezpřízankový. Toto vyhodnocuje pediatr.

Pokud budete potřebovat potvrzení k vydání OČR, všem nyní zasíláme emailem Rozhodnutí o uzavření třídy od krajské hygienické stanice.

Červená a žlutá třída je zatím v provozu (jedná se o jiné poschodí).

Modrá pouze do 13 hodin. Od 26. 10. – pokud se nevyskytnou další komplikace chceme obnovit provoz na celodenní.

VELMI DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM, KTEŘÍ SI PONECHALI SVÉ DĚTI DOMA, PROTOŽE TÍM UMOŽNILI ZAJISTIT PROVOZ V TÉTO KOMPLIKOVANÉ SITUACI.