Informace o otevření MŠ, úplatě, distanční výuce

Vážení rodiče,

protože se doma věnujete dětem v rámci distanční výuky a určitě vám dochází psací a kreslící potřeby, zajistila jsem pro děti drobné balíčky s výtvarnými potřebami. Budou k vyzvednutí ve školce tento pátek 19. 3. 2021 od 10,00 do 16,00 hodin a také v pondělí ve stejném čase.

V případě, že psací potřeby momentálně nepotřebujete, balíček na vaše děti počká ve školce.

Také vás chci upozornit, že je třeba komunikovat s vaší paní učitelkou ohledně distanční výuky. Spousta materiálů slouží pouze k inspiraci. Důležité je povídat si s dětmi, sledovat změny v přírodě a hrát společenské hry, kde se nenásilnou formou děti také rozvíjejí. Kdo budete potřebovat, spolu s balíčky dostanete i některé pracovní listy vytisknuté.

Zatím nemám žádné informace, že se mateřské školy budou otevírat po třech týdnech, jak bylo původně v plánu, tzn, že úplata za předškolní vzdělávání se nebude ponižovat poměrnou částkou, ale bude prominuta. Proto žádné platby neposílejte, pokud máte trvalé příkazy, vyúčtujete si je s paní vedoucí školní jídelny po znovuotevření MŠ.

S přáním pevného zdraví i psychické odolnosti

Jana Staňková a kolektiv MŠ