Aktuální informace 18. 10. 2020

Vážení rodiče,

v zelené i modré třídě se vyskytl covid a veškerý personál z horního poschodí je v karanténě nebo v pracovní neschopnosti, kde čeká na testy. My jsme ještě neobdrželi rozhodnutí o uzavření horního poschodí, ale hygiena zřejmě nestíhá a sami zavřít nemůžeme. Proto Vás všechny z horního poschodí prosíme, abyste si děti ponechali doma, protože je nemůžeme slučovat se spodním poschodím, kde jsme zatím zdraví. Pokud někdo máte problém a potřebujete nutně dítě dát do školky, obratem nám napište, nahoře by mohla jedna paní učitelka zajistit alespoň dopolední provoz do 13 hodin, protože je z horního poschodí a má negativní test na koronavirus.

O vývoji situace Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme za spolupráci a pochopení

Jana Staňková a kolektiv MŠ